Kullanım Koşulları

Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’ne ait www.ozantsigorta.com.tr sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanmı şartlarını okuyunuz.

Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. internet sitesini ziyaret eden ve herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. bu sayfada yer alan site kullanım şartlarında dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu sitenin içerdiği tüm bilgiler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile, ilgili uluslar arası telif hakkı kanunları ile hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlemnesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar siteyi sadece kişisel kullanım için ziyaret etme, görüntüleme hakkına ve yetkisine sahip olduklarını kabul ederler.

Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler, kullanıcıları bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Ürün teminatlarına ilişkin ayrıntılı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartları inceleyiniz.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır.

Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. internet sitesinde yer alan verilerde, hizmetlerde, ürün ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından site içerisinde, üçüncü şahıslara ait diğer internet sitelerine bağlantı yerleştirilmesi ve kullanıcılar tarafından da üçüncü şahıs sitelerine bağlanılması halinde, kullanıcılar ilgili sitenin kullanım koşullarına tabidir. Üçüncü şahıs sitelerinin kullanılmasından dolayı oluşacak zarardan Özant Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.