Hakkımızda

özant sigorta

Firmamız 2000 yılında Özant İnanöz şahıs şirketi olarak kurulmuştur. 2008 yılından sonra Özant Sigorta ve Aracılılık Hizm. Ltd. Şti. olarak faaliyetine devam etmekte, Güneş, Ergo ve Sompo Japan sigorta acentelikleri ile çalışmaktadır.

Türkiye’de sigortacılık alanında tüm branşlarda poliçe düzenlemektedir. En yeni teknolojilerle ve etkin operasyonel işlemlerle, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımı ile, müşteri odaklı hizmet anlayışla hareket ediyoruz. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümlerimiz ve yeniliklere uyum sağlamaktaki hızımız ile sektör standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Kurulduğumuzdan beri çalışma ilkemiz tüm sigortalılarımıza daima doğrulukla en iyi hizmeti vermek olmuştur.İhtiyaç duyulan her zamanda var olan,en çok tercih edilen,yenilikçi,ilk ve değer üreten bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Çevremizde sigorta bilincini geliştirerek sigortalılığı yaygınlaştırmak, müşteri odaklı hizmet üretmek. Sigorta acenteliğinin sorumluluk gerektiren bir hizmet işi olduğunun bilincinde olarak çalışma sistemimizi; gerek poliçe–tahsilat, gerekse hasar meydana geldiğinde sigortalılarımızın hasarlarının en kısa sürede tazmin edilmesi ilkesi ile sağlamak ve müşterilerimizin vakit ve enerjilerini kaybetmelerini önlemek üzere kurulmuştur.