Okyanus EKO Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortaları
Okyanus Eko Sağlık Sigortası ile hem sağlığınızı hem bütçenizi düşünün!

Mutluluğunuzu önemsiyor, bunun için sağlıklı olmanın en önemli koşullardan biri olduğunu biliyoruz.

Hem sağlığınızı hem bütçenizi düşündüğümüz Okyanus Eko Sağlık Sigortası ile sizlere ekonomik ama bir o kadar da kapsamlı bir güvence sunuyoruz.

Üstelik kullanıma bağlı ek prim uygulaması olmadan ve sağlık sigortalarındaki yaygın uygulamaların aksine 2 yıl gibi kısa sürede ömür boyu yenileme garantisi ile!

“Bana bir şey olmaz” demeyin, Okyanus Eko Sağlık güvencesi ile mutlu ve sağlıklı bir yaşam geçirin!

Hangi Riskler Güvencemiz Altında?

Yatarak Tedavi Teminatları
Hastane hizmetleri (ameliyat, ameliyathane, anestezi, ilaç, laboratuvar, radyoloji, vb.)
Hastanede kalınan süre içerisinde oda, yatak, yemek ve refakatçi masrafları
Kornea, böbrek, pankreas, karaciğer, kalp, akciğer nakli
ESWL, Gama Knife giderleri
Koroner anjiyografi
Yatarak tedavi esnasında yapılan tüm tanı amaçlı biyokimya, mikrobiyoloji, patoloji tetkikleri, radyolojik inceleme ve görüntüleme
Ameliyat sonrası fizik tedavi
Sigortalının günlük yaşam faaliyetlerine yardımcı olan ve sosyal bakımdan destek olunması amacıyla evde yapılan tıbbi bakım hizmetleri
Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz
Besin zehirlenmesi, alçı uygulaması, basit yanık tedavileri gibi 24 saatten kısa süreli tıbbi tedaviler (gözlem, müşahede)
Bir kaza veya hastalık sonucunda uzuv kaybı olması halinde suni uzuv giderleri
Yoğun bakım ünitelerindeki tedaviler
Trafik kazası sonucu meydana gelen diş ve burun ile ilgili tedaviler

Ayakta Tedavi Teminatları

Ayakta tedavi teminatları kapsamına giren sağlık giderleri anlaşmalı ve anlaşmasız sağlık kuruluşlarında 1.500 TL yıllık limit ile karşılanmaktadır. Ayakta tedavi teminatı sigortalının tercihine göre ek olarak alınabilir.
Doktor muayene
Tanı amaçlı incelemeler
İlaç
Fizik tedavi

Hizmetlerimiz

Kontrol Mamografisi 40 yaş ve üstü tüm kadın sigortalılarımız meme kanserinin erken tanısında en etkili ve en başarılı yöntemlerinden olan Kontrol Mamografisi hizmetinden yılda bir kez şirketimizin bu hizmet için belirlediği anlaşmalı sağlık kurumlarında yararlanabilir.

Kontrol PSA (Prostat Spesifik Antijen) 40 yaş ve üstü tüm erkek sigortalılarımız prostat kanserinin en önemli tanı yöntemlerinden olan Kontrol PSA hizmetinden yılda bir kez şirketimizin bu hizmet için belirlediği anlaşmalı sağlık kurumlarında yararlanabilir.

Güneş güvencesi hep yanınızda!

Anlaşmalı hastane ve muayenehaneler, eczane, laboratuvar, poliklinik ile teşhis kliniklerinden oluşan geniş hizmet ağımız ile sigortalılarımıza, 365 gün 24 saat profesyonel tıbbi hizmet ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kaynak